BBW 2000 Multifunkčný ohrievač
dojčenských fliaš

BBW 2000 Multifunkčný ohrievač<br />dojčenských fliaš
  • 3 v 1

  • Ohrievač dojčenských fliaš

  • Ohrievanie detskej stravy

  • Sterilizácia doplnkov na kŕmenie

Ohrievač dojčenských fliaš
Jednoduchá obsluha pri rýchlom ohreve mlieka alebo vody.
Ohrievanie detskej stravy
Ohrev pokrmu počas niekoľkých minút.
Sterilizácia doplnkov na kŕmenie
Sterilizuje doplnky, ako sú cumlíky na fľaše, cumlíky alebo iné doplnky
na kŕmenie dojčiat.

Multifunkčný ohrievač BAYBY BBW 2000 pre ohriatie mlieka, príkrmov aj sterilizáciu

Ohrievač fliaš s mliekom je už klasikou. Vie tiež ohriať aj stravu v podobe zeleninových či mäsových príkrmov, je to pridaná hodnota. A keď zvládne sterilizovať doplnky, ako savičky či cumlíky fliaš, potom už sa jedná o nadštandard, ktorý nemá na slovenskom trhu konkurenciu. Tento trojaký luxus umožňuje multifunkčný ohrievač BAYBY BBW 2000.
 
Pre vymenované funkcie má multifunkčný ohrievač tri úrovne nastavenia teploty - 40 °C, 70 °C a 100 °C, takže nemusíte teplotu odhadovať a viete, že najmä pri ohrievaní mlieka dieťa nespálite.
 
Svetelná kontrolka svieti, než vodný kúpeľ v ohrievači dosiahne požadovanú teplotu, potom zhasne. Dojčenskú fľašu jednoducho do ohrievača vložíte. Pre detskú stravu ohrievač disponuje presne padnúcou miskou, v ktorej jedlo ohrejete. A pre sterilizáciu do vane prístroja nalejte 180 ml vody a priamo vložíte napríklad cumlíky, priklopíte perfektne padnúcim viečkom a aspoň 5 minút necháte sterilizovať. Celý prístroj je zdravotne nezávadný a žiadna zo súčastí neobsahuje BPA (Bisfenol A).