BBW 2010 Ohrievač dojčenských
fliaš a pokrmov

BBW 2010 Ohrievač dojčenských<br />fliaš a pokrmov
  • Ohrievač dojčenských fliaš vhodný na všetky typy fliaš

  • Ohrievanie detských príkrmov

  • Ideálny na použitie doma i v automobile počas cestovania

  • Rýchly a rovnomerný ohrev pokrmu počas niekoľkých minút

  • Automatické vypnutie po ukončení ohrievacieho cykluOhrievač BAYBY BBW 2010 ohreje detskú stravu na cestách autom aj doma

Malé dieťa nedbá na to, či ste práve na ceste na dovolenku alebo na výlete,
aj v nie príliš komfortnom prostredí sa pravidelne ohlási s tým, že má hlad. Pre tieto
situácie sa oplatí zaobstarať si elektrický ohrievač dojčenských fliaš a detských pokrmov
BAYBY BBW 2010, ktorý bol špeciálne navrhnutý ako pre ohrievanie detskej stravy doma,
tak aj na cestách. Stačí len v zadnej časti prístroja prepnúť medzi použitím doma
(Obrázok domčeka), keď je prístroj napájaný zo siete, a použitím vo vozidle (obrázok auta),
kedy sa uplatní adaptér do auta.

Ohrievač BAYBY BBW 2010 zaisťuje rýchly a rovnomerný ohrev, takže nehrozí, že sa dieťatko jedlom spáli. Počas niekoľkých minút dokáže ohriať fľaše s mliekom aj detské príkrmy na ideálnu teplotu. Doma môžete menší pohárik s príkrmom práve mimo chladničky podávať do piatich minút. V aute potom ohrejete malú fľaštičku mlieka izbovej teploty na ideálnych 37 °C už za šesť minút.

Rovnako ako ostatné výrobky značky BAYBY, aj ohrievač dojčenských fliaš a pokrmov BAYBY BBW 2010, je zaujímavý už svojim dizajnom. Povrch v bielej farbe s jemným leskom oživujú fialové detaily a hravé ikonky pripomínajúce možné miesta použitia prístroja.

BAYBY BBW 2010 je určený pre všetky typy dojčenských fliaš, a tiež pre príkrmy v pohári, ako sú desiate či iná detská výživa. Fľaše sa vkladajú do nástavca na ohrievanie dojčenských fliaš, na menšie fľaše sa navyše použije pribalený redukčný krúžok. Pre ohrievanie príkrmov v pohári je určený nástavec na detské príkrmy.

Prístroj pracuje na jednoduchom princípe. Najskôr sa do ohrievacej vane s príslušným nástavcom vloží úplne zostavená fľaša so skrutkovacím uzáverom a cumlíkom, prípadne otvorený pohár s príkrmom, potom sa leje voda. Pre odmeranie správneho množstva vody (uvedené v návode podľa množstva a typu stravy) slúži odmerka, ktorá sa jednoducho vysunie zo zadnej časti prístroja, takže nehrozí jej strata. Ak je naliata voda a zvolené miesto použitia, možno ohrievač zapnúť, čo potvrdí svetelná kontrolka. Akonáhle pokrm či mlieko dosiahne požadovanú teplotu, prístroj sa automaticky vypne a fľašu alebo príkrm treba vybrať.