BBW 2030 Multifunkčný ohrievač
kojeneckých fliaš 4 v 1

BBW 2030 Multifunkčný ohrievač <br />kojeneckých fliaš 4 v 1
  • 4 v 1

  • Ohrievač kojeneckých fliaš

  • Varenie v pare

  • Sterilizácia kojeneckých fliaš alebo jej príslušenstva

  • Časovač

Ohrievač kojeneckých fliaš
Jednoduchá obsluha pri rýchlom ohreve mlieka alebo vody. Vhodný na všetky typy kojeneckých fliaš.

Varenie v pare
Na prípravu pokrmov môže byť použitá funkcia varenia v pare.
Sterilizácia kojeneckých fliaš alebo jej príslušenstva
Streilizuje kojenecké fľaše alebo doplnky ako savičky, viečka a iné súčiastky kojeneckýh fliaš.
Časovač
Umožňuje nastaviť akúkoľvek funkciu ohrievača vopred od 10 minút až po 15 hodín so zvukovým signálom na konci.

 

Menej starostí a viac radosti zaistí multifukčný ohrievač dojčenských fliaš 4v1 od značky Bayby 
Poznajú to všetky novopečené mamičky. Preto, aby ich bábätko bolo obklopené čistým prostredím a malo plné bruško dobrého teplého pokrmu, musí do domácnosti zaobstarať veľa nových zariadení. Od sterilizátora detských fliaš, po ohrievač, až k prístroju na varenie v pare. Preto značka Bayby prichádza s multifunkčným ohrievačom dojčenských fliaš 4v1 s názvom BBW 2030, ktorý zabezpečí všetko potrebné.

Multifunkčný ohrievač detskej stravy BAYBY BBW 2030 je určený všetkým mamičkám, ktoré chcú zabezpečiť svojim ratolestiam to najlepšie a zároveň si trošku ušetriť čas. Vďaka prehľadnému, modro podsvietenému LCD displeju sa s ohrievačom pracuje intuitívne, a tým pádom je jednoduché sa s ním naučiť.

Teplé mlieko? Žiadny problém
Ľahko si poradí s ohrevom ako vody, tak mlieka v samotnej fľaštičke. Stačí naliať tekutinu do fľaše, tú uzavrieť, vložiť do ohrievača, naliať vodu na ohrievanie (množstvo vody v tele prístroja by malo byť totožné s množstvom tekutiny vo fľaštičke), zatvoriť veko, spustiť prístroj a stlačiť tlačidlo na displeji "Ohrev dojčenskej fľaše", a je to. Doba ohrevu je rôzna. Záleží na objeme tekutiny v dojčenskej fľaši, počiatočnej teplote (či ste práve vytiahli napríklad mlieko z mrazničky) a tiež, či používate sklenené alebo PP fľaše. Pre príklad ohrev 70 ml mlieka izbovej teploty bude v sklenenej fľaštičke trvať 3 minúty.

Zdravé príkrmy plné vitamínov
BBW 2030 dokáže pomôcť aj s príkrmami, alebo Dokáže variť v pare. Tým pádom môžu mamičky pripraviť tie najzdravšie jedlá, ktoré si uchovávajú vitamíny a ďalšie dôležité živiny pre zdravie. Na prípravu prvých jedál pre tých najmenších je para ten najlepší spôsob. A ako na to? Stačí naliať do tela prístroja 170 ml vody a pokrájanú surovinu umiestniť do nástavca na stravu, a potom základne. Obe časti potom stačí vložiť do ohrievača, priklopiť vekom a vybrať funkciu varenia. Ak chcete svojej ratolesti pripraviť príkrm z jabĺčka, stačí nastaviť 7 minút a máte hotovo. Ak preferujete zeleninový variant, tak uvariť mrkvu trvá 18 minút. Najdlhšiu prípravu vyžaduje mäso - cca 25 minút. Zvukový signál Vás o konci varenia sám upozorní.

Čistota hraje prim
Ohrievač pomôže tiež so zaistením hygienickej čistoty nielen fliaš (je vhodný na všetky typy dojčenských fliaš), ale aj doplnkov v podobe cumlíkov, viečok a iných súčastí dojčenských fliaš, a to práve za pomoci funkcie sterilizácie. K nej budete potrebovať veko, ktoré je súčasťou balenia a 40 ml vody, ktorú nalejete do tela prístroja. Potom už stačí prístroj zapnúť a vybrať tlačidlo na sterilizáciu. Čas je možné opäť pohodlne nastaviť a o konci Vás informuje zvukový signál. Jednoduché a praktické.

Večer nastavíte, ráno sa automaticky spustí
Zaručenou výhodou a funkciou navyše je aj tzv. Predvoľba času. Ohrievač BBW 2030 je možné nastaviť od 10 minút až do 15 hodín vopred. Skrátka jednoducho potrebujete ráno svojej ratolesti pripraviť príkrm, ale na rannú obsluhu prístroja nemáte čas?! Večer si všetko predvolíte a ohrievač Vám v prednastavený čas spustí nastavenú funkciu automaticky a po skončení upozorní zvukovým signálom.

Nemusíte nič dokupovať
BBW 2030 disponuje všetkým príslušenstvom. Okrem veka, ktoré zároveň funguje ako odmerka do 600 ml, samotného prístroja, nadstavcov na dojčenskú fľašu, nástavcov na stravu, základného nástavca na stravu, tu nájdete aj potrebné kliešte na vyťahovanie horúcich fľaštičiek. Nie je potrebné mať strach z popálenia.
Tento multifunkčný pomocník jednoducho musí byť súčasťou každej domácnosti, pretože spraví veľa práce spojenej s kŕmením bábätiek a stane sa tak obľúbenou súčasťou každej rodiny.
Všetky časti okrem nerezovej výhrevnej dosky nachádzajúcej sa vo vnútri tela prístroja, sú vyrobené z materiálov, ktoré neobsahujú BPA (Bisphenol A).