BBP 1010 Elektrická 2 fázová
odsávačka materského mlieka

BBP 1010 Elektrická 2 fázová<br />odsávačka materského mlieka
  • 2 fázy: nastaviteľná fáza stimulácie aj fáza odsávania

  • 9 intenzít vákua na stimuláciu a 9 intenzít vákua na odsávanie

  • LCD obrazovka ovládaná mikročipom

  • Silikónový masážny prsný násadec 3 v 1

  • Separácia vzduchu a mlieka

2 fázy: nastaviteľná fáza stimulácie aj fáza odsávania
Napodobňujú prirodzené cicanie dieťaťa. Ovládanie pomocou mikročipu.
9 intenzít vákua na stimuláciu a 9 intenzít vákua na odsávanie
Stimulácia: 9 nastaviteľných intenzít vákua. Jemné rýchle sanie vrátane masáže prsníka,
dochádza k stimulácii vylučovania materského mlieka.
Odsávanie: 9 nastaviteľných intenzít vákua. Hlboké pomalé sanie, ktoré napodobňuje
prirodzenú rýchlosť sania a príjmu potravy dieťaťom. Dochádza k vylučovaniu materského
mlieka a jeho odsávaniu.
LCD obrazovka ovládaná mikročipom
Zobrazuje prevádzkový stav a disponuje pamäťovou funkciou a funkciou na odpočet.
Silikónový masážny prsný násadec 3 v 1 (masáž, stlačenie a sanie)
Poskytuje masáž prsníka, stlačenie a sanie naraz. U matiek vyvoláva pocit prirodzeného sania dojčaťa.
Separácia vzduchu a mlieka
Špeciálny tvar prsného násadca oddeľuje vzduch a mlieko a zabraňuje spätnému toku mlieka.
Prenosný dizajn
Napájací adaptér aj napájanie pomocou 4 kusov AA batérií umožňujú použitie doma aj na cestách.
Adaptér na fľaše
Možnosť použitia fliaš so širokým hrdlom aj úzkych fliaš.
Tichá prevádzka
Ideálna na diskrétne odsávanie.
 
Žiadne časti neobsahujú BPA (Bisphenol A).

Mamičkám, ktoré odsávajú svoje materské mlieko aj niekoľkokrát denne, príde vhod elektrická odsávačka BAYBY BBP 1010. Pri častejšom odsávaní totiž ocenia, že potrebný podtlak pre odsatie mlieka z prsníka je vytváraný pomocou elektrickej energie, čím ušetrí svoje sily. Táto technicky pokroková odsávačka s voliteľnými 9 stupňami intenzity vákua pre stimuláciu a 9 stupňami intenzity vákua pre odsávanie navyše rešpektuje prirodzené dojčenie - počas odsávania sa mení podtlak a rytmus odsávania, preto je táto odsávačka nielen účinnejšia, ale aj šetrnejšia.
Silikónový prsný nadstavec využíva na našom trhu unikátnu technológiu 3v1, umožňujúce masáž, stlačenie a sanie súčasne. Pri bežných odsávačkách prebiehajú tieto fázy následne alebo v iných intervaloch, odsávačka BAYBY BBP 1010 je teda na našom trhu mimoriadne pokrokovým prístrojom. Špeciálny tvar prsného nástavca oddeľuje mlieko od vzduchu a zabraňuje spätnému toku mlieka.

Dvojfázový program odsávačky kopíruje rytmus sania bábätka a tým prsia lepšie stimuluje. Pomáha tak nielen odsať prebytočné mlieko, prípadne riešiť, že mamička nemôže dojčiť priamo z prsníka, ale aj preklenúť zníženú tvorbu mlieka. Cumlík priloženej fľaštičky verne napodobňuje prsník, takže bábätko je možné v pokoji nakŕmiť materským mliekom aj vtedy, keď dojčenie priamo z prsníka nie je možné alebo je pre mamičku bolestivé. Stačí mlieko len vopred odsať.

Odsávačka BAYBY BBP 1010 v prvej fáze predovšetkým stimuluje prsník, rovnako ako to robí bábätko, ktoré saje slabšie a rýchlejšie, čo povzbudzuje prsník k laktácii. V druhej fáze prirodzene bábätko saje pomalšie a hlbšie, v tomto cykle dochádza k vylučovaniu materského mlieka z bradavky a jeho odsávanie.

Odsávačka vyniká moderným kompaktným tvarom. Čisto bielu motorovú jednotku oživuje jemne fialová, ktorá sprevádza aj ďalšie súčasti produktu. Ovládacia jednotka má mimoriadne tichý chod, príjemné tlačidlá, je veľmi ľahká a ľahko ovládateľná. Vďaka možnosti prevádzky na sieťový adaptér alebo batérie (4x AA) sa uplatní doma i na cestách.

Prehľadný LCD displej ovládaný mikročipom prehľadne informuje o nastavenom prevádzkovom režime, zvolenej intenzite vákua, rýchlosti odsávania a uvádza tiež čas zostávajúci do automatického vypnutia jednotky. Automatická pamäť ukladá posledné nastavenie prevádzkového režimu a intenzity vákua. Stupeň intenzity stimulácie aj odsávanie možno regulovať podľa potreby do 9 + 9 úrovní, tj. 9 intenzít vákua pre stimuláciu a 9 intenzít vákua pre odsávanie. LCD displej je modro podsvietený, čo umožňuje prevádzku odsávačky aj pri nočnom odsávaní, tak aby nebolo nutné svietiť a rušiť bábätko pri jeho spokojnom spánku. Mlieko je odsaté nielen rýchlo, ale aj bez bolesti a námahy, rovno do pribalenej fľaštičky 120 ml.

Na túto fľaštičku je možné jednoducho nasadiť cumlík a obratom dieťa čerstvým mliekom nakŕmiť. Pre bezpečné uchovanie mlieka v chladničke či mrazničke stačí fľaštičku zaskrutkovať viečkom, ktoré sa vkladá do skrutkovacieho krúžku. Balenie obsahuje aj cumlík s ochranným viečkom, viečko pre uskladnenie, ale aj stojanček pre odloženie fľaštičky s odsávačkou brániace prevráteniu. Použitie fľaštičky
s úzkym otvorom umožňuje pribalená redukcia. Okrem toho v balení nájde mamička aj náhradné príslušenstvo - 1 silikónovú hadičku naviac, 2 konektory silikónovej hadičky, 2 chlopne. Všetky časti odsávačky (okrem sieťového adaptéra) sú vyrobené z materiálov, ktoré neobsahujú BPA (Bisfenol A).