BAYBY

Príbeh značky alebo Kto sme

Príchod dieťaťa prevracia život rodiny naruby Všetko je iné, všetko je nové, všetko sa točí okolo jediného bodu. To je situácia, kedy rodičia nemajú čas ani chuť čokoľvek riskovať. Potrebujú niekoho, na koho sa môžu spoľahnúť a komu môžu dôverovať, tak ako maličké spolieha na nich. Potrebujú dokonale pripraveného odborníka, ktorý vie, čo dieťa potrebuje, niekoho, pre koho, je bezpečnosť dieťaťa rovnako dôležitá ako pre nich. BAYBY takým odborníkom je.

Našim krédom je špičková kvalita, úplná bezpečnosť a kvalifikované testy všetkých výrobkov vykonávaných skúšobňou TUV a Štátnym zdravotníckym ústavom. Našou filozofiou je stať sa tichým pomocníkom rodiny. Byť kedykoľvek po ruke a mať pripravené všetko, čo dieťa potrebuje - a to nielen po príchode na svet, ale v priebehu nesmierne dôležitej doby jeho počiatočného vývoja. BAYBY jednoducho rastie s vašim dieťaťom. A aké sú naše ambície? Zaslúžiť si vašu dôveru a stať sa obľúbenou súčasťou života vášho dieťaťa aj vás, jeho rodičov.

Aby sme toto dosiahli, chceme byť - a sme - v mnohom jedineční. Naše výrobky sú nielen úplne bezpečné a zdravotne bezchybné (neobsahujú Bisfenol A ani iné škodlivé látky), sú tiež krásne. Design výrobkov je originálny, priateľský, pozitívny, veselý a ústretový deťom, ich jednoduchá a často úplne intuitívna ovládateľnosť je zas veľmi komfortná pre rodičov. Naše výrobky vás budú baviť – sú totiž iné, originálne a v mnohých prípadoch viacúčelové. Ohrievače dojčenských fliaš vedia sterilizovať alebo uvariť detskú stravu. Sterilizátory odstraňujú baktérie, zároveň ale tiež vysušujú. Odsávačky mlieka sú 2fázové, vysoko výkonné a užívateľsky ústretové... A ešte v niečom sme jedineční - robíme svoju prácu s láskou, rovnako ako vy sa s láskou staráte o svoje dieťa.


logo-(1).jpg