BBW 2020 Multifunkčný ohrievač
dojčenských fliaš

BBW 2020 Multifunkčný ohrievač<br />dojčenských fliaš
  • 4 v 1

  • Ohrievač dojčenských fliaš

  • Ohrievač stravy

  • Varenie v pare

  • Sterilizuje fľaše alebo ich príslušenstvo

Ohrievač dojčenských fliaš
Jednoduchá obsluha pri rýchlom ohreve mlieka alebo vody.
Ohrievač stravy
Počas niekoľkých minút ohrieva detskú stravu a iné detské príkrmy.
Varenie v pare
Na prípravu pokrmu sa môže použiť funkcia varenia v pare.
Sterilizuje fľaše alebo ich príslušenstvo
Sterilizuje dojčenské fľaše alebo môže tiež sterilizovať doplnky, ako sú cumle na fľaše, viečka a iné súčasti dojčenskej fľaše.

Multifunkčný ohrievač detskej stravy BAYBY BBW 2020 ohrieva mlieko aj príkrmy, sterilizuje aj dojčenské fľaše a dokonca vie uvariť na pare

S príchodom bábätka do rodiny pribudne v domácnosti tiež rad prístrojov. Sterilizátor, ohrievač dojčenských fliaš, popr. stravy, parný hrniec a mnoho ďalšieho. Jednoduché riešenie môže predstavovať multifunkčný ohrievač detskej stravy BAYBY BBW 2020, ktorý zvládne hneď štyri veci a stane sa tak veľkým pomocníkom každej mamičky. Vie ohriať ako mlieko, tak aj detskú stravu, poradí si so sterilizáciou fľaštičky, cumľov, a ďalších doplnkov, ale tiež dokáže napríklad uvariť na pare - teda najzdravším spôsobom - zeleninu na prvé príkrmy.
 
Kŕmenie bábätiek je činnosť, ktorá zaberie mamičkám veľa času a často i energie. Pripraviť prvé príkrmy, ohriať na správnu teplotu, následne zabezpečiť hygienickú čistotu všetkých fľaštičiek a ďalších doplnkov okolo bábätka. Vďaka multifunkčnému ohrievaču BAYBY BBW 2020 nám na všetky tieto kroky bude stačiť len jeden prístroj.
 
Multifunkčný ohrievač detskej stravy BAYBY BBW 2020 je prístroj, ktorý si zamilujú všetky mamičky. V jednom výrobku budú mať totiž hneď niekoľko pomocníkov. S ohrievačom sa výborne pracuje, má prehľadné ikonky, vďaka ktorým sa hneď zorientujeme a rýchlo naučíme prístroj správne používať.
Vie ohriať mlieko - priamo vo fľaštičke, ktorou potom pohodlne nakŕmime bábätko, ľahko si poradí aj s ohrevom detskej stravy - príkrmy môžeme zahriať buď rovno v sklenenej fľaštičke, alebo využijeme misku, ktorá je súčasťou balenia. V oboch prípadoch stačí len do tela prístroja naliať 110 ml vody a otočiť kolieskom na príslušnú ikonku s obrázkom fľaštičky, či tanierika.
S prvými príkrmami súvisí tiež ďalšia možnosť využitia ohrievača - a tou je varenie v pare. Jedná sa o najzdravší spôsob prípravy stravy, jedlá uvarené na pare si uchovávajú vitamíny a ďalšie dôležité živiny pre zdravie. Na prípravu prvých jedál pre našich najmenších je para ten najlepší spôsob. Prvú mrkvičku, brokolicu, zemiaky, či ďalšiu zeleninu (ale aj ovocie) uvaríme veľmi jednoducho - stačí naliať do tela prístroja 20 ml vody a pokrájanú zeleninu položiť na parnú mriežku, priklopiť vekom a zapnúť symbol varenia v pare. Svetelná kontrolka nám potom svojím zhasnutím dá znamenie, že je jedlo uvarené.
Ďalšou veľmi potrebnou funkciou pre každú rodinu s malými deťmi je sterilizácia, ktorú zaistíme hygienickú čistotu nielen doplnkov pre bábätko, ako sú cumlíky, savičky, ale aj samotných fľaštičiek. K nej budeme opäť potrebovať veko, ktoré je súčasťou balenia a 40 ml vody, ktorú vlejeme do tela prístroja. Potom už len otočiť na ikonku so sterilizáciou a o ostatné už sa prístroj postará. Po ukončení procesu zhasne svetelná kontrolka.
Tento multifunkčný pomocník skrátka zastane veľa práce spojenej s kŕmením bábätiek a stane sa tak obľúbenou súčasťou každej rodiny s malými deťmi.
Všetky časti, okrem nerezovej výhrevnej dosky sú vyrobené z materiálov, ktoré neobsahujú BPA (Bisphenol A).